Контекстна реклама — один із інструментів ефективної оптимізації

Щоб серед багатьох сайтів ваш був у ТОПі і дійсно приносив дохід, потрібно використовувати різноманітні прийоми та інструменти. Одним із них є контекст реклама. З її допомогою вирішується велика кількість завдань. Головне – правильно підібрати тактику.

Що таке контекстна реклама

Що таке контекстна реклама

Еmarketing передбачає використання у комплексі різноманітних інструментів. Основна мета – залучення потенційних клієнтів, утримання старих, просування ресурсу у рейтингу серед конкурентів.

Настроювання контекстної реклами в Інтернеті дозволяє показувати певній групі користувачів актуальні для них оголошення у вигляді текстів або графіки. Така функція забезпечується аналізом раніше переглянутих людиною сторінок. Ви можете обрати:

як саме виглядатиме контекстна реклама в інтернеті в пошуковій системі Google у Києві, Одесі чи іншому місті;

  • на яких ресурсах розміщуватиметься контентна реклама;
  • за якими запитами пошукова система Google видаватиме оголошення;
  • яка цільова аудиторія отримає доступ до оголошень – можна задати в налаштуваннях вік, стать, інші параметри.

Чим більше підберете характеристик, тим вище віддача трафіку, що залучається. У процесі впровадження інструменту є свої складності та нюанси, плюс це забирає багато часу. Якщо мало досвіду чи не виходить розробити правильний план, підібрати стратегію, слід замислитися над тим, де краще замовляти контекстну цільову рекламу сайту та її налаштування для просування в інтернеті в Україні. Хороша контекстна агенція дозволить вам працювати над вирішенням інших завдань бізнесу, делегувавши частину обов’язків.

Можна виділити два види такої оптимізації: тематична чи пошукова реклама в інтернеті та Marketing Reklama PPC Ukraine. Перший варіант передбачає видачу оголошень щодо аналізу активності користувача. Другий варіант – інтернет реклама Google Pay Per Click (PPC) Adwords. У цьому випадку власник, який виступає в ролі веб-майстра, розміщує рекламу сторонніми сайтами. При цьому власник рекламного контенту платить лише тоді, коли за його посиланням здійснюється перехід.

Які завдання розв’язує інструмент?

Замовити контекстну рекламу Web сайту в пошуковій системі Google варто тому, що це потужний інструмент просування. Він ненав’язливо забезпечує:

  • пряма взаємодія продавця з покупцем;
  • надання актуальної інформації про компанію, наприклад, які послуги чи товари вона продає тощо.

Для власника бізнесу купити онлайн рекламу Google означає зробити сайт більш відвідуваним, отримати нові замовлення і підвищити обсяг продажів. Також інструмент використовується коли потрібно протестувати роботу системи фільтрації на новому сайті, інші функції, розкрутити бренд. Актуальна сьогодні також реклама офлайн магазинів, що працюють, через інтернет. Це дозволяє підвищити продаж мінімум на 20%.

Показ об’яв виконується на будь-яких ресурсах. У пошуковій системі вони відображаються зверху або знизу після того, як вводиться пошуковий запит, наприклад, купити телефон Оппо. Відразу після натискання кнопки “Ентер” користувач отримує відповідні запиту оголошення.

Коли контент розміщується на порталах партнерів із тематичним ухилом, вартість інтернет реклами при переході користувача за посиланням ділиться між мережею та веб-майстром. Також оголошення можуть відображатись на партнерських ресурсах пошукової мережі. Наприклад, Ютуб, на будь-яких порталах у Гугле, і не належать йому (електронна пошта тощо).

Які завдання розв'язує інструмент

Seo Boutique – швидке вирішення проблем з оптимізацією майданчиків

Ціна послуг зі створення, допомога в налаштуванні РРС контекстної реклами, просуванні сайту в Google для інтернет магазину, іншого бізнесу залежить від складності поставлених завдань, а замовити контент завжди можна в агентстві Сео Бутік, причому не має значення, де ви знаходитесь: Харків, Київ , Одеса, Миколаїв, Львів та інші міста, бо територія нашої діяльності – вся Україна. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, пов’язаних із оптимізацією майданчиків у глобальній мережі. До замовлення доступні як комплексні роботи, так і окремі види.

Якщо потрібна допомога у підвищенні ефективності вашого ресурсу, залишайте заявку у спеціальній формі. Для цього натисніть кнопку «Залишити запит». Найближчим часом з вами зв’яжеться наш спеціаліст. Також можете зателефонувати нам. Всі контакти та графік роботи знайдете на нашій сторінці.

Робота з контекстною рекламою на замовлення в сервісі Seo Boutique починається з глибокого аналізу вашого ресурсу, особливостей та основних напрямків бізнесу. Далі ми узгоджуємо з вами спектр завдань, визначаючи першочергові. Якщо ви вже співпрацюєте з підрядником, і у вас працює програма оптимізації, але хотілося б перевірити ефективність цієї співпраці, то ми маємо таку послугу, як аудит контенту для просування. Залишайте заявку, а ми з радістю допоможемо розібратися у будь-яких питаннях.