Доробка сайту – підвищуємо ефективність роботи ресурсу

Передові технології швидко та впевнено крокують уперед. Разом з новими девайсами та гаджетами з’являються різні прогресивні інструменти для створення інтернет-ресурсів, що надають послуги, товари, житло, відпочинок тощо. Відповідно, з’являється маса причин, через які потрібно доопрацювання існуючого сайту, тим більше, що згодом будь-який портал застаріває.

Доробка сайту

Що таке доопрацювання інтернет-ресурсу?

Удосконалення сайту потрібно проводити регулярно, навіть якщо вам здається, що все гаразд. Щодня власнику сторінки або співробітникам доводиться відповідати на масу повідомлень, коментарів, додавати новий контент, опис товарів, інформацію в блог. Все це є стандартною підтримкою порталу, але цього недостатньо.

Коли з’являються нові алгоритми програмування, наявний ресурс має підлаштуватися під будь-які зміни. Якщо ваша мета ТОП-10 у пошуковій системі, то потрібна регулярна оптимізація. Помилково вважати, що потрапивши на вершину ТОПу, платформа залишиться там назавжди. Важливо розуміти, що поступ є безперервним процесом.

Коли не обійтись без оптимізації ресурсу?

Плани доопрацювати сайт зазвичай виникають на тлі одного з двох або відразу обох факторів:

  • технічного;
  • маркетингового.

У першому випадку ефективність ресурсу знижується через прогрес інструментів програмування. У другому випадку відбуваються зміни у напрямі діяльності компанії, внаслідок чого необхідно зробити весь контент порталу актуальним.

Переробка сайтів є актуальною, якщо:

  • різко просіла видача;
  • впроваджено нові алгоритми пошуку, і потрібно швидше адаптувати портал під них;
  • є фільтр;
  • проводився ребрендинг;
  • спостерігається велика кількість відмов у ресурсу;
  • зростає кількість користувачів, які працюють через мобільні гаджети з вашим порталом;
  • намітилися або вже відбулися зміни у функціях, наприклад, змінилася система оплати, ви вирішили працювати з іншою цільовою аудиторією.

Доопрацювання сайту інтернет магазину чи іншого ресурсу в Україні — це необхідність, якщо ви хочете залишатися в тренді. Оптимізація передбачає роботу з кількох напрямків. Умовно ресурс можна поділити на три частини, які успішно працюють лише у тандемі. При переробці увага приділяється насамперед дизайну, адже привабливий майданчик – ваша візитна картка. Далі проводиться робота з функціональним наповненням та контентом. Вартість доопрацювання та модернізації Веб сайту магазинів, компанії, яка виконує певні послуги або задіяна в іншій сфері, залежить від складності завдання, переліку покращень.

Оптимізація ресурсу

Seo Boutique – якісне вдосконалення будь-яких ресурсів

Якщо вам потрібна переробка та покращення сайтів, модернізація та доопрацювання рекламних ресурсів, розробка сторінок з нуля, створення унікального дизайну за привабливою ціною, звертайтесь до Seo Boutique. Ми – агентство SEO-просування повного циклу. Якщо ви знаходитесь у Харкові, Києві, Дніпрі чи іншому місті, то завжди можете замовити послуги з доопрацювання сайту, проконсультуватися з нашими фахівцями. Територія нашої діяльності – вся Україна.

Скільки коштує доопрацювання та модернізація сайтів, просування у містах Київ, Харків, можна дізнатися після повного аналізу вашого ресурсу. Просто подайте заявку на нашому офіційному сайті, вказавши, що бажаєте замовити розрахунок вартості. Як тільки буде проведений аналіз, з вами зв’яжеться наш співробітник, розповість про існуючі проблеми, прогалини у вашому ресурсі. Далі планується план дій з урахуванням пріоритетності завдань, з метою якнайшвидше зробити ресурс ефективним. Також на цьому етапі озвучується ціна доопрацювання сайту. Далі рішення за вами: самостійна реалізація озвучених фахівцями схем або замовлення послуг у нашому сервісі. Можете дізнатися ціни на окремі пункти модернізації сайту, та замовити, наприклад, не весь пакет послуг, а лише частину. Якщо, наприклад, часткова переробка за нашими схемами є для вас можливим завданням, то ми не будемо проти.

Ми можемо запропонувати допомогу в аналізі та намітити успішне доопрацювання сайту, яке обійдеться зовсім недорого, але буде працювати максимально ефективно. Аудит ресурсу є обов’язковим етапом перед початком основних робіт з удосконалення. Проводиться він у нашій компанії безкоштовно.

Крім безпосередньо послуг, пов’язаних із створенням, оптимізацією порталів, ми займаємося консультуванням клієнтів щодо інтернет-безпеки ресурсів, адже це сьогодні одна з найважливіших тем для тих, хто намагається розширити можливості бізнесу за допомогою глобальної мережі.