Глибокий аудит майданчика – швидка допомога у підвищенні рейтингу

Сервіс в інтернеті – це великі можливості для бізнесу. Сьогодні практично кожна компанія, не лише приватна, комерційна, а й державна, намагається створити власний сайт. Його наявність полегшує роботу з людьми. Тепер не потрібно їхати в інше місто, щоб купити товар, відвідувати особисто офіс для замовлення послуги чи виклику майстра додому. Достатньо перейти за певним посиланням, виконати всі дії дистанційно.

Але для забезпечення продуктивності роботи ресурс повинен відповідати певним вимогам, тому він потребує постійної модернізації відповідно до змін алгоритмів пошукових систем. Щоб розуміти, як діяти, проводять СЕО аудит сторінок, структури сайтів. Перевагою такого кроку є можливість реалізації на будь-якому етапі роботи або створення ресурсу.

Глибокий аудит майданчика

Коли корисна перевірка ресурсу

В цілому, експертиза та аналіз сайту щодо помилок потрібна всім власникам ресурсів в інтернеті, які ніяк не можуть вийти в ТОП пошукової видачі. За допомогою цього прийому виділяється ряд завдань, які також необхідно вирішити на етапах:

  • доопрацювання;
  • попередньої підготовки до модернізації;
  • розкручування.

Проведення аудиту сайту корисне, коли планується ребрендинг. Він є обов’язковим у момент введення нових алгоритмів або збільшення на майданчику потоку відвідувачів, які надають перевагу використанню мобільних гаджетів для входу. Якщо працюєте з підрядником, можете замовити SEO аналіз сторінок сайту Google, щоб перевірити якість просування. Це дозволить дізнатися, чи не дарма ви платите гроші за дії, які, в принципі, не впливають на продуктивність.

Яким буває аудит

Перевірочні заходи спрямовані на визначення ефективності роботи порталу та виправлення помилок. Це може бути:

  1. Тех. аудит сайту: передбачає моніторинг програмної складової. Сюди входять швидкість завантаження сторінок з різних девайсів та браузерів, відповідність HTML-коду, якість роботи навігації тощо;
  2. Пошуковий: перевірка якості СЕО оптимізації сайту з метою дізнатися чому не зростають позиції в рейтингу. Передбачає моніторинг маси посилань, як внутрішньої, так і зовнішньої, правильності налаштування роботи реклами, лічильників, дуплікаторів;
  3. Юзабіліті: аналіз внутрішньої оптимізації інтерфейсу на веб-сайті. Важливими для користувачів є простота та зручність експлуатації, привабливий дизайн без використання колірного оформлення, ріжучого очей та не дозволяє нормально сприймати важливу інформацію. Наприклад, білий текст на чорному тлі важко читати. Важливо, щоб усі кнопки працювали, а товар чи послугу можна швидко знайти;
  4. Контентний: аналітика наданого на порталі тексту, наявності в ньому певних ключів, тобто ефективності семантичного ядра, розведення картинками та ін. Від якості контенту залежать інші параметри. Якщо він зроблений добре, у вас з’являється можливість економити на рекламі, адже багато користувачів будуть ділитися посиланням на ваш портал на своїх сторінках у соціальних мережах і т.д.;
  5. Посадковий аудит: вибір рішень, що дозволяють виправити помилки з рекомендаціями щодо покращення.

Якщо має на меті підвищити продуктивність ресурсу, потрібен комплексний підхід. Тільки повний технічний, маркетинговий SEO аудит, аналіз якості роботи Веб сайту, виявлення помилок, пошукова, внутрішня оптимізація дозволять вийти у ТОП.

Яким буває аудит

Seo Boutique – ваш помічник у якісному покращенні майданчика

Якщо ефективність сайту знижується або не зростає після впровадження стратегії оптимізації, то слід перевірити СЕО показники, провести аналіз рейтингу в Google і замовити глибокий аудит. Компанія Seo Boutique пропонує комплексний підхід до вирішення проблем із просуванням.

У нас можете замовити повний технічний, маркетинговий SEO аудит інтернет сайту з перевіркою профілю та пошуковою оптимізацією не тільки в таких великих містах, як Київ, Дніпро, Миколаїв, але і по всій Україні.

Ціна маркетингового СЕО аудиту сайту, технічного аналізу на різних ресурсах може сильно відрізнятися, але у сервісі Seo Boutique немає необхідності турбуватися про це, тому що він проводиться безкоштовно. Після аналітики, аудиту сайту, перевірки по всіх пунктах ми надамо повний звіт, розберемо нюанси, дамо рекомендації щодо ефективного SEO просування сторінки.

Якщо вирішили перевірити, як працює SEO оптимізація сайту, чи є просування в рейтингу серед конкурентів, необхідний аналіз та оцінка, просто залиште заявку або зателефонуйте. Реалізацію рекомендацій можна також замовити у наших фахівців. Якщо ви впораєтеся із цим самостійно, то ми не проти. Рішення лише за клієнтом. Проаналізувати, перевірити СЕО оптимізацію по сайту в нашому сервісі означає отримати хороший результат.