Якісний сайт та його просування – запорука успішного ведення бізнесу

Розробка, виготовлення та просування інтернет сайту під ключ сьогодні є одним із найбільш затребуваних напрямків. Наявність власного ресурсу відкриває більше повноважень перед приватними і державними організаціями, окремими особами. SEO просування швидко розвивається на тлі збільшення попиту. З’являються нові інструменти, що дозволяють вирішувати більше завдань.

Якісний сайт та його просування

Навіщо потрібний сайт?

Можливості інтернету практично безмежні, особливо на сучасному етапі. З його допомогою користувачі не тільки отримують доступ до важливої ​​інформації, а й навчаються, ведуть бізнес, працюють, замовляють квитки та виконують безліч інших дій дистанційно. Це дозволяє економити час та багато в чому навіть фінансові ресурси.

Замовити створення та розробку сайту з подальшим його SEO просуванням для бізнесу означає отримати:

 1. Візитну картку та офіс, що працює цілодобово. Якщо буквально якихось 10 років тому для того, щоб дізнатися про послуги, терміни роботи, інші нюанси співпраці з будь-якою компанією, потрібно було особисто відвідувати офіс або нескінченно телефонувати, то сьогодні можна просто зайти на сайт і дізнатися все, що цікавить. Не лише спрощує співробітництво, а й дозволяє розширити географію роботи. Наприклад, людина з Дніпра зможе замовити будь-яку послугу чи товар із доставкою з міста Київ, Одеса чи будь-якого іншого.
 2. Можливість заявити себе. Особливо важливо мати власний ресурс командам, які лише виходять на ринок. З великою ймовірністю користувачі будуть шукати послуги, товари, які є у конкурентів, але враховуючи, що пошукові запити будуть однаковими, вони зможуть потрапити на ваш сайт. Якщо його немає, то й ймовірність така відсутня. До речі, за статистикою компанії, які не мають власних сайтів, втрачають понад 25% потенційних клієнтів.
 3. Ефективний інструмент управління та ведення бізнесу. Сайти – це вмістилище корисної інформації, активних кнопок, за допомогою яких люди здійснюють покупки, можуть звернутися за консультацією, перейти до розділу з пропозиціями партнерам, покупцям, постачальникам тощо.
 4. Можливість взаємодії із споживачами та подальшої модернізації власного ресурсу під потреби вашої цільової аудиторії. Передбачивши розділ із відгуками, пропозиціями, зможете відстежувати, що цікавить клієнтів, чим вони незадоволені. З отриманих даних вийде регулювати роботу, виправляти помилки.
 5. Збільшення ефективності роботи. Правильно оформлений ресурс містить усі відповіді на запитання, які найчастіше задають по телефону та через інші канали зв’язку. Якщо ви працюєте у певній сфері давно, то всі відповіді знаєте, тому можете створити окремий розділ із необхідними даними.
 6. Засіб інформації. На будь-якому ресурсі можна розмістити новини, останні тенденції у галузі, акції, знижки.

Найефективніше працюють індивідуальні розсилки. Вони значно підвищують продаж.

Навіщо потрібен сайт

Seo Boutique – надійний партнер у просуванні

Розібратися у всіх тонкощах та нюансах роботи, реалізації інтернет-ресурсу, який успішно функціонуватиме та приноситиме дохід, непросто. Насамперед потрібно визначити для себе цілі, а також коло осіб, яким буде цікавий ваш ресурс. Наступний крок — пошук команди, яка займається не просто створенням сайтів, а й їх просуванням.

Якщо вас цікавить розробка, створення та просування веб сайту під ключ у Києві за прийнятною ціною, ознайомтеся з переліком послуг компанії Seo Boutique. Ми – агентство SEO-просування повного циклу. Серед послуг, що пропонуються:

 • повний аудит ресурсу;
 • збирання семантичного ядра;
 • модернізація та реалізація доробок;
 • створення, просування веб-сайту та його реклама;
 • налаштування та підтримка реклами;
 • лінкбілдінг.

Розробка, створення, просування Web-сайтів вже існуючих стартує з повного SEO-аудиту. Ця послуга здійснюється безкоштовно. Далі ви отримуєте рекомендації щодо покращення ресурсу з урахуванням пріоритетності. Наступний крок залежить від вас: чи можете працювати з нами далі або реалізувати рекомендації самостійно.

Дизайн, розробка, просування та розкручування сайту виконується просунутими в даній галузі фахівцями. Кожен експерт нашої команди має десятирічний досвід роботи. Наша фірма зі створення та просування сайтів пропонує не лише комплексні послуги. Ви можете замовити будь-який окремий вид робіт.

Ціни послуг виставляються лише після аналізу. У верхньому правому кутку екрана на головній сторінці є кнопка «Запросити ціни». Натискайте її та заповнюйте запит на аудит сайту. Відразу після перевірки ми надамо результат та обговоримо вартість подальших робіт із удосконалення ресурсу.