Seo boutique звучить красиво, чи не так? Ця гарна назва компанії несе у собі ще й величезну цінність для бізнесу, нижче ми розберемо саме якусь.

Чим ми займаємось?

Ми є агентство повного циклу послуг з розробки, просування сайтів, якщо бути точніше, ми:

  • Створюємо красиві та якісні сайти.
  • Займаємося прозорим та чесним просуванням сайтів.
  • Налаштовуємо контекстну рекламу.
  • Надаємо послуги із закупівлі посилань.
  • Супроводжуємо та підтримуємо сайти.
  • Проводимо аудит роботи сео-підрядників.
  • Даємо рекомендації щодо оптимізації бізнес-процесів.

Одним із основних та пріоритетних напрямків нашої роботи є комплексне сео-просування.

Як це працює?

Для початку співпраці з нами вам потрібно залишити заявку на сайті або зв’язатися з нашими менеджерами. Далі ми проведемо безкоштовно первинний аудит, познайомимося із сайтом, підготуємо комерційну пропозицію, проведемо презентацію нашої унікальної стратегії. Після підписання контракту, почнемо просування сайту.

Тільки білі методи просування

У нашій роботі ми не використовуємо заборонені методи просування: накрутку поведінкових факторів, автоматичну закупівлю посилань, різноманітні сайти-партнерки, прогони каталогів тощо.
Жоден з наших сайтів не опинявся під фільтрами пошукових систем, ми маємо досвід, коли ми навпаки виводили сайти з-під фільтрів, які потрапили під санкції завдяки роботі несумлінних оптимізаторів. .

Просування з гарантією

Так Так Так! Ми даємо гарантію, ми не даємо порожніх обіцянок. Ми робимо все можливе для просування сайту, наші фахівці викладаються на 200% у кожному проекті, але ми також розуміємо, що останнє слово залишається за пошуковою системою. Важливо розуміти “купити місце в Топі” неможливо, потрібно мати хороший, корисний сайт для користувачів і тоді топові позиції вам забезпечені 🙂
На що ми даємо гарантії? Поставте питання, ми чинимо чесніше, ніж наші конкуренти, ми гарантуємо якісно і вчасно виконати всі роботи, використовувати технології та стратегії, випробувані на безлічі проектів, а також розробити саме для вас нові фішки, які дадуть можливість для зростання сайту.

Ми робимо більше, ніж Seo

Кожен проект для нас, це окремий витвір мистецтва, який ми створюємо щодня. Кожен день, сайт з яким ми працюємо, стає кращим на очах завдяки нашим впровадженням та технічним доробкам.
А ще, ми любимо наші проекти та клієнтів. Ми вибудовуємо довгі та дружні стосунки, побудовані на чесності, відкритості.